indirimtr.org

Ten Indirim Kodu✅ Mayıs 2024

Ten indirim kodlarıyla 70% indirimle Kendinizi Şımartın

indirimtr.org içinde size zamandan çok para kazandıracağız. Ten Indirim Kodu,kullanmanız için size birkaç indirim kuponu verir. Bir fare tıklamasıyla hepsini gezinebilirsiniz. 9'da Tamamlandığında tasarruf etmek istediğiniz Ten Indirim Kodu' i bulun. Para biriktirmek için en iyi fırsat.

 • Herşey
 • Anlaştık mı

REKLAMCILIK

 • ten.com.tr

  Ödeme sırasında tüm Ten kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Ten FAQs

  Ten öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Hâlihazırda kayıtlı olan üniversite öğrencileri ve düşük harcama gücüne sahip lise öğrencileri için, ten.com.tr'de öğrencilere özel indirimler uygulanmaktadır. Ödeme sayfasında belirli bir tutarı kesmek için özel bir Ten hediye çeki kullanabilirsiniz.

  Ten ile nasıl sosyalleşebilirim?

  Facebook veya Twitter olsun, Ten müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kendi hesabına sahiptir. Ten, sosyal platformlar aracılığıyla hizmet sistemini iyileştirmek için önerilerde bulunmaları için müşterilere bildirim gönderecek ve memnuniyetle karşılayacaktır. Ayrıca Ten, sosyal medya platformlarında yeni ürünler hakkında bazı bilgiler yayınlayacaktır. Ten'i şimdi takip edin!

  Ten adlı kullanıcının hediye çeki ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Ten indirim Kodu aynı anda tek bir siparişte kullanılamaz. Yani siparişinizin toplam maliyetini azaltmak için Ten Kupon'ten yalnızca birini seçebilirsiniz. Ten'deki sipariş tutarınızın minimum ücretsiz gönderim gereksinimlerini karşılamasını veya diğer gereksinimleri karşılamasını sağlayarak daha fazla Ten hediye çeki keyfini çıkarabilirsiniz.

  Ten hediye çeki ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Her şeyden önce, müşterilerin siparişlerinin bu Ten indirim Kodu'i kullanıp kullanamayacağını onaylaması gerekir. Kullanılabilirse, doğrudan ödeme sayfasına girin ve başarılı bir şekilde kullanmak için talimatları izleyin. Ancak, müşteri kendi siparişini karşılamayan Ten hediye çeki ürününü kullanırsa Ten siparişi indirim için uygun olmayacaktır, bu nedenle lütfen dikkatli seçin.

  Bunları da beğenebilirsin

  Ten Özel Promosyonlar-Kaçırma konusunda endişelenmeyin.

  Yeni promosyonları ilk duyan siz olun.

  Devam etmeniz halinde Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayıyoruz.