indirimtr.org

Kontur Kampanya√√ Nisan 2024

Kontur Turizm indirim kodlarıyla 45% indirimle Kendinizi Şımartın

Her gün harika 7 Kontur Kampanya lansmanı yapıyoruz. Kontur Turizm ürününden satın aldığınızda,daha fazla para kazanmak için 45% indirime kadar indirim alabilirsiniz. Harika fırsatların tadını çıkarmak için Nisan 2024 içindeki Kontur Kampanya kullanın.

 • Herşey
 • Anlaştık mı

REKLAMCILIK

 • ₺32800Ortalama Tasarruf

  Ödeme sırasında tüm Kontur Turizm kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Kontur Turizm FAQs

  Kontur Turizm öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Kontur Turizm, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için Kontur Turizm hediye çeki biçiminde öğrenci indirimleri sağlar. Nitelikli kişiler, kontur.com.tr adresinde öğrenci kimliğinin doğrulanmasını tamamladıktan sonra Kontur Turizm özel indiriminden yararlanabilir veya öğrenciler, öğrenci kimliklerini kanıtlayabilecek başka belgeler sunabilir.

  Kontur Turizm ile nasıl sosyalleşebilirim?

  Kontur Turizm'in hizmeti iyileştirmesine yardımcı olacak önerileriniz var mı? Facebook veya YouTube'daki resmi Kontur Turizm kanalında önerilerde bulunabilirsiniz. Kontur Turizm tarafından tüm önerilere açığız! Kontur Turizm hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz, lütfen kanalı hemen takip edin ve en son trendleri takip etme fırsatını kaçırmayın.

  Kontur Turizm adlı kullanıcının hediye çeki ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Her bir Kontur Turizm siparişi için kullanılabilecek hediye çeki sayısında kısıtlamalar vardır. Bu durumda, tek bir sipariş için indirimler için yalnızca bir Kontur Turizm kuponu seçebilirsiniz. Sistem otomatik olarak diğer Kupon'ü geçersiz kılacağından, ödemede birden fazla Kontur Turizm indirim Kodu kullanılması mümkün değilse.

  Kontur Turizm hediye çeki ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  İlk olarak, Kontur Turizm'de bir hesabınız olup olmadığını onaylayın. Değilse, önce oluşturabilirsiniz. Ardından favori Kontur Turizm ürününü seçin ve alışveriş sepetine ekleyin. Hesaplanan düğmeyi tıklayın ve son olarak Kontur Turizm ödeme sayfasına atlayın. Tıkladıktan sonra, kullanmanız gereken Kontur Turizm hediye çeki'yi seçebilir ve ardından ödemeye devam etmek için ödeme sayfasına dönebilirsiniz. Kullanılmış Kontur Turizm Kupon'ün indirim Kodu'inizden otomatik olarak kaldırılacağına dikkat edilmelidir.

  Bunları da beğenebilirsin

  Kontur Turizm Özel Promosyonlar-Kaçırma konusunda endişelenmeyin.

  Yeni promosyonları ilk duyan siz olun.

  Devam etmeniz halinde Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayıyoruz.