indirimtr.org

Flo Indirim Kodu Mağazada Geçerli Mı** Mayıs 2024

FLO indirim kodlarıyla 70% indirimle Kendinizi Şımartın

indirimtr.org,favori öğelerinizin maliyetini büyük ölçüde azaltabilecek,FLO web sitesinden inanılmaz indirimler alabileceğiniz,en son fırsatlardan yararlanabilecek cazip teklifler bulmanıza yardımcı olabilir En yüksek 70%,en iyi öneri Flo Indirim Kodu Mağazada Geçerli Mı testlerini yapın,hepsini kontrol edin promosyonlar her gün,güvenle indirim indirim azalmadan önce kullanabilirsiniz!

 • Herşey
 • kod
 • Anlaştık mı

REKLAMCILIK

 • flo.com.tr

  Ödeme sırasında tüm FLO kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • FLO FAQs

  FLO öğrenci indirimi var mı?

  Evet. FLO, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için FLO hediye çeki biçiminde öğrenci indirimleri sağlar. Nitelikli kişiler, flo.com.tr adresinde öğrenci kimliğinin doğrulanmasını tamamladıktan sonra FLO özel indiriminden yararlanabilir veya öğrenciler, öğrenci kimliklerini kanıtlayabilecek başka belgeler sunabilir.

  FLO ile nasıl sosyalleşebilirim?

  FLO hakkında daha fazla bilgi almak ve öğrenmek istiyor musunuz? FLO her zaman müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmanın daha iyi yollarını arıyor. FLO Facebook, YouTube veya Instagram'da haberleri ve en son marka duyurularını gönderecek. tereddüt etmeyin! FLO kanalına şimdi abone olun, pişman olmayacaksınız!

  FLO adlı kullanıcının hediye çeki ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. FLO'den alışveriş yaparken aynı siparişte aynı anda farklı FLO Kupon kullanılamaz. Ödeme yaparken sistem otomatik olarak en yüksek indirimli FLO indirim Kodu'i kullanacak ve diğeri bu özel sipariş için geçersiz olacaktır.

  FLO hediye çeki ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  FLO'e giriş yapın, satın almak istediğiniz ürünü seçin ve alışveriş sepetine ekleyin ve ödemeyi tamamlamak için ilgili FLO indirim Kodu'i seçin. FLO indirim Kodu'in ilgili kullanım koşullarına sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Kullanım koşullarını kontrol etmenin yolu, FLO Müşteri Merkezi'ne tıklayıp hediye çeki sayfam'ı bulmaktır, ardından FLO Kupon'e göz atabilirsiniz ve her kuponun altında kullanım kuralları vardır.

  Bunları da beğenebilirsin

  FLO Özel Promosyonlar-Kaçırma konusunda endişelenmeyin.

  Yeni promosyonları ilk duyan siz olun.

  Devam etmeniz halinde Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayıyoruz.